• Головна
  • Буковинські медики впроваджують телемедицину
15:26, 22 березня 2018 р.

Буковинські медики впроваджують телемедицину

Буковинські медики впроваджують телемедицину

Завдяки цьому, буде можливим дистанційне діагностування пацієнтів - створюватимуться електронні бази та передача інформації з районних лікарень в обласні і навпаки.

Про це 20 березня на прес-конференції повідомив заступник головного лікаря Лікарні швидкої медичної допомоги Ігор Ілащук.

"Завдяки спеціальному обладнанню буде можливість не тільки дистанційно з пацієнтами та лікарями інших лікарень. Якщо пацієнт потрапляє до районної лікарні у важкому стані ми можемо зв’язатися з лікарями, рядитися з ними та приймати спільне рішення, вирішувати питання діагностики. А також передавати данні, наприклад результати комп’ютерної томографії, електрокардіографії, УЗД тощо", - розповідають фахівці.

У рамках транскордонного співробітництва Україна-Молдова, на початку телемедицина буде впроваджена у Лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці та Новоселицькій ЦРЛ, які будуть між собою співпрацювати. Якщо це буде мати позитивний наслідок, то у подальшому будуть впроваджувати телемедицину по всіх районах Чернівецької області, пише molbuk.ua

"Ми також спробуємо запровадити телемедицину між Україною та Молдовою. Законодавчо – це можливо зробити. І, оскільки у Молдові медична реформа завершилася нам буде цікаво прийняти їх досвід. Обмін досвідом буде доречним для України, адже у нас медична реформа лише починається", - наголосив координатор проекту Олексій Волощук.

#Буковина #медики #телемедицина
Оголошення
live comments feed...