• Головна
  • Підприємці Калинівського ринку не хочуть компромісу: вони вимагають від влади безповоротну фінансову допомогу
12:13, 22 березня 2018 р.
Надійне джерело

Підприємці Калинівського ринку не хочуть компромісу: вони вимагають від влади безповоротну фінансову допомогу

Підприємці Калинівського ринку не хочуть компромісу: вони вимагають від влади безповоротну фінансову допомогу

Підприємці Калинівського ринку прийшли на погоджувальну раду, де голови усіх фракцій обговорюють, як можна допомогти погорільцям.

Підприємцям пропонують надати поворотну фіндопомогу, типу кредиту без відсотків, на 10 років, з відтермінуванням першої сплати на 5 років. Розмір цієї допомоги - 5600 гривень за один квадратний метр торгівельної площі. Юристи пояснюють, безповоротної допомоги за законом надати ні місто, ні комунальне підприємство не може. Але підприємці проти. Вони вимагають відшкодувати без будь-якого повернення їхні втрачені торгові місця, до того ж зізнаються, що думають, чи варто їм подавати на Калинівський ринок до суду. Кажуть,вони сплатили ринку усі збори за охорону та пожежну безпеку, тому вина за пожежу на адміністрації ринку. У Ратуші намагаються пояснити підприємцям, що немає законних підстав дати безповоротно гроші, суд чи прокуратура примусять повертати кошти.

Підприємці на компроміс поки не погоджуються, пише АСС. На погоджувальній раді - крики та звинувачення. Нагадаємо, під час сьогоднішньої позачергової сесії міської ради, депутати планують проголосувати ще й за звернення до Кабінету Міністрів, аби Уряд допоміг відшкодувати підприємцям збитки за знищений товар. Постраждалі ж, у свою чергу, повинні були до цього часу зібрати всі документи щодо втрат, до яких призвела пожежа.

#підприємці #місто #влада
Оголошення
live comments feed...