• Головна
  • Директор Калинівського ринку не знімає з себе відповідальності за пожежу
16:28, 22 березня 2018 р.
Надійне джерело

Директор Калинівського ринку не знімає з себе відповідальності за пожежу

Директор Калинівського ринку не знімає з себе відповідальності за пожежу

У Чернівцях генеральний директор "Калинівського ринку " Ігор Маслянчук заявив, що не знімає з себе відповідальність за масштабну пожежу, яка виникла 19 березня у секторі №5.

Про це він сказав сьогодні з трибуни на позачерговій сесії міськради, пише molbuk.ua

"Я не знімаю із себе відповідальність. Я не кажу, що я не винен. Я не знімаю відповідальності із наших працівників. Я хочу чесно й об’єктивно розібратися у тому, що відбулося. Якщо є моя вина, значить я маю бути покараний згідно закону. ДСНС зробила свої висновки, надавши експертний звіт, органи поліції проводять опитування, відбирають покази, і також, напевно, буде якийсь результат. За підсумками розслідування будуть справи, які будуть передані в суд " , - сказав Маслянчук.

Він додав, що на ринку працюють десятеро працівників пожежної охорони й 28 членів пожежної дружини, яка складається з працівників служби безпеки ринку та працівників торгових секторів.

За словами Маслянчука, пожежники ринку прибули на місце загоряння через дві хвилини після виникнення пожежі. Також він додав, що у контейнерах відсутня пожежна сигналізація та страхування.

#директор #Калинівськийринок
Оголошення
live comments feed...