• Головна
  • На Буковині від імені ДФС здійснюється розсилка листів із вірусом
09:04, 23 березня 2018 р.

На Буковині від імені ДФС здійснюється розсилка листів із вірусом

На Буковині від імені ДФС здійснюється розсилка листів із вірусом

21 березня зафіксовано значну кількість спам-розсилок листів, які розповсюджуються за допомогою електронної пошти в мережі Інтернет. Листи містять шкідливе програмне забезпечення та відправляються нібито від імені Державної фіскальної служби України.

Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України, відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України.

Приклад спам-повідомлення:

«Офіційний лист-звернення керівнику підприємства. 

Протягом січня-листопада 2016 року підрозділами контролю за проведенням розрахункових операцій виявлено порушення податкового законодавства, доводимо до вашого відома, що це є підставою висування підозри у вчинені адміністративного правопорушення згідно ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)). Просимо вас ознайомитись з листом виконавчої служби та повідомити про це керівника підприємства».

До повідомлення додається файл, який містить шкідливе програмне забезпечення.

У ДФС звертаються до платників податків з проханням уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність.

#Буковина #ДФС #спам-листи #вірус
Оголошення
live comments feed...