• Головна
  • Чернівчани пропонують змінити графік потягів
09:28, 23 березня 2018 р.

Чернівчани пропонують змінити графік потягів

Чернівчани пропонують змінити графік потягів

Графік потягів Чернівецького залізничного вокзалу хочуть оптимізувати у зв'язку з певними незручностями, які він приносить пасажирам. Відповідну пропозицію опублікував на своїй сторінці в суспільній мережі facebook чернівчанин Євген Семехін.

Як розповідає автор, чернівецький вокзал обслуговує лише чотири потяги на добу, що для туристичного міста – досить мало. Особливо, якщо порівняти з іншими. 

"Станом на 20.03 вокзал Чернівців обслуговує 4 потяга в добу - на Київ №117, на Львів №702, на Ковель №668 і на Одесу №136 (при чому останні два роблять турне Західною Україною (з Чернівців до Одеси 19 годин).

Як для туристичної перлини України малувато. Особливо якщо порівняти зі Львовом і Франківськом. Та навіть через вокзал Тернополя щодня більше 20 потягів проходять, в том числі на схід!

Ми, громада Буковини, не просимо нових напрямків (поки).

Наше прохання - посуньте на 10 хвилин пізніше відправлення потягу №136 "Білгород-Дністровський" - "Чернівці". Щоб з'явився ще один варіант добратися з Києва в Чернівці залізничним шляхом з пересадкою в Івано-Франківську. Або зробіть на 10 хвилин раніше прибуття в І-Франківськ потягу №007 "Київ"-"Івано-Франківськ".

Потяг №007 відправляється зі станції "Київ" в 22:27 і прибуває в "Івано-Франківськ" в 7:52.

Потяг №136 відправляється зі станції "Білгород-Дністровський" в 14:21 і прибуває в Івано-Франківськ в 7:36. З Франика відправляється в 7:48 і прибуває в Чернівці в 10:12.

Якщо посунути ці 10 хвилин люди з пересадкою могли би з Києва до Чернівців доїжджати за 11 годин 45 хвилин (єдиний прямий потяг Київ-Чернівці №117 в дорозі 11:25).

Заберіть наші гроші у нелегальних перевізників на "спрінтерах" собі - дайте можливість добиратися до дому зі столиці Укрзалізницею!

Прохання до буковинців і всіх, хто був в Чернівцях і хоче повернутися - тегніть по одному другу в коментах. 

Хто їздить в Київ і для кого +1 варіант маршруту важливий. 

Нехай пан міністр і голова УЗ побачать, що нам потрібні ці 10 хвилин!", - пише Євген.

#Чернівці #потяг #графік #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...