• Головна
  • Школяр, який переможе на конкурсі малюнків на тему збереження води, отримає поїздку в аквапарк
17:00, 23 березня 2018 р.
Надійне джерело

Школяр, який переможе на конкурсі малюнків на тему збереження води, отримає поїздку в аквапарк

Школяр, який переможе на конкурсі малюнків на тему збереження води, отримає поїздку в аквапарк

У рамках відзначення Дня води у центрі культури «Вернісаж» на вулиці Кобилянської відкрили експозицію дитячого конкурсу малюнку «Економія води – збереження ресурсів», на який надійшло 60 робіт учнів 5-7 класів 20 навчальних закладів Чернівців.

Діти торкнулися важливих тем: нестачі питної води на Землі, економії коштів за рахунок збереження водних ресурсів. На відкритті виставки працювали аніматори, які провели цікаві конкурси, переможцям яких подарували квитки до кінотеатру. Глядачі самі обирають переможців конкурсу малюнків. Головний приз – поїздку в аквапарк міста Хмельницький – отримають три роботи в кожній номінації, які наберуть найбільшу кількість голосів за підсумками обох голосувань – он-лайн (на сайті vodokanal.cv.ua) та на виставці в галереї «Вернісажу».

Переможців буде визначено 26 березня. Конкурс малюнків відбувається у рамках реалізації проекту “Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1”, який фінансується коштом Європейського союзу через Німецький банк розвитку KfW, КП «Чернівціводоканал» спільно з Управлінням освіти Чернівецької міської ради та за підтримки консультантів проекту, GFA Consulting Group.

#виставка #вода
Оголошення
live comments feed...