• Головна
  • У Чернівцях особливий хлопчик Данило Гулько відкрив свою персональну виставку (фото)
15:31, 23 березня 2018 р.

У Чернівцях особливий хлопчик Данило Гулько відкрив свою персональну виставку (фото)

У Чернівцях особливий хлопчик Данило Гулько відкрив свою персональну виставку (фото)

У Чернівцях у "Галереї на Штейнбарга" відкрили персональну виставку 13-річного Данила Гулька "Моя вода". Роботи особливого художника з розладом аутичного спектру виставлялись у Польщі, Італії, Франції та США.

Як повідомила кореспонденту molbuk.ua мама Данила Гулька, персональна виставка її сина досі діє у Мілані.

"Його роботи побачила в інтернеті волонтерка із Чернівців Оксана, яка зараз проживає закордоном. Вона запропонувала Данилу надіслати декілька робіт, які згодом побачив генеральний консул Мілану. Він сказав, що це щось неймовірне і відкрив експозицію у жовтні 2016 року.Та експозиція не зачинена, вона діє досі," - розповіла вона.

Вперше талант Данила помітила керівниця художньої студії "МонмАрт" Христя Венгринюк.

"Два роки тому у студію батьки вперше привели молодшого брата Данилка - Луку. А Данилко просто попросився спробувати щось намалювати. Коли я побачила, які він працює з кольором, зрозуміла, що це художник і з хлопчиком потрібно працювати. Для мене його перші картини були відкриттям. Хлопчик цікаво працює з кольором та має власну техніку написання картин. Його приваблюють пейзажі: коли ми починаємо нову роботу, переглядаємо багато фотографій. Також Данилко має витримку дорослого митця, він може працювати за картиною 4-5 годин," - розповідає Христя Венгринюк.

Картини Данила Гулька уже вдруге виставляються у Чернівцях. Перша його персональна виставка пройшла у 2017 році.

"Коли батьки висловили ініціативу виставляти роботи Данила у нашій галереї - я практично відмовила. Адже ми галерея сучасного мистецтва і не влаштовуємо персональних виставок. Але потім я дізналась, що це особлива дитина і в мене йокнуло серце. Я переглянула роботи хлопчика і зрозуміла, що він повинен виставлятись тут. Він дуже талановитий. Пройшов рік, ми вдруге виставляємо його роботи і я бачу великий прогрес", - каже директорка "Галереї на Штейнбарга" Наталія Богомаз.

Виставка Данила Гулька триватиме до 5 квітня.

#Чернівці #особлива_дитина #виставка #художник
Оголошення
live comments feed...