• Головна
  • Новий вид шахрайства у Чернівцях: зловмисники викрали номери з автомобіля та перепродали їх власнику
10:46, 26 березня 2018 р.

Новий вид шахрайства у Чернівцях: зловмисники викрали номери з автомобіля та перепродали їх власнику

Новий вид шахрайства у Чернівцях: зловмисники викрали номери з автомобіля та перепродали їх власнику

У Чернівцях з'явився новий вид шахрайства - зловмисники крадуть з автомобілей номери та залишають записки, за допомогою яких потерпілий може з ними з'язатись.

Про подібний випадок на своїй сторінці у Фейсбук повідомив чернівчанин  Микола Гунько. За його словами, у чоловіка викрали автомобільні номери та залишили записку.

"Увага! В Чернівцях з’явився новий вид шахрайства!

Вчора мій товариш Петро залишив свою автівку по вул. Миколайчука, а повернувшись застав зняті номери та записку зі зворотнім зв’язком. Поліція порадила вирішити питання безпосередньо зі злодієм, бо номери литовські.

Злодії вчора на зв’язок не виходили, тільки сьогодні в обід вдалося почати переписку. Поцікавилися яке авто, бо кажуть що він не в першій десятці потерпілих. Почався торг. Потребували 800 гривень, Петро сказав що і 500 не дасть. Запропонував 350, злодії погодились.

Коли кошти були переведені, то прийшла смс, куди підійти за викраденими номерами, а саме — до 20 школи, де Петро й забрав їх, прикріплених чотирма жувальними гумками знизу до підвіконня", - йдеться у дописі. 

#шахраї #авто #номери
Оголошення
live comments feed...