• Головна
  • Чернівецькі каратисти завоювали 19 медалей на Міжнародному турнірі у Львові
15:27, 26 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецькі каратисти завоювали 19 медалей на Міжнародному турнірі у Львові

Чернівецькі каратисти завоювали 19 медалей на Міжнародному турнірі у Львові

На міжнародному турнірі з карате чернівецькі спортсмени відзначилися перемогами. Згідно з заліковою таблицею, клуб “Tay-Sen” здобув дві золоті медалі та одну бронзову. “Максимум” – 4 срібних, 5 бронзових, “Лідер” – 3 срібних, 4 бронзових. Цього року International Lviv Cup став наймасштабнішим турніром з карате у країні.

У ньому взяли участь 74 команди з 11-ти країн. Загальна кількість учасників – близько 1000 спортсменів. Окрім спортсменів з України, на турнірі змагалися каратисти з Азербайджану, Чехії, Латвії, Білорусі, Польщі, Молдови, Угорщини, Словаччини.

Також були гості із Чилі та Єгипту, Йорданії та Марокко. «Учасниками цих змагань були спортсмени, які є лідерами національних збірних своїх країн. International Lviv Cup – є одним з наймасовіших турнірів, які проводяться на найвищому організаційному рівні та має найбільше міжнародне представництво в Україні», – розповів президент Української федерації карате Сергій Левчук. Команди Єгипту, Йорданії, Чилі, Мароко та   Азербайджану візьмуть участь у ще одних важливих змаганнях у Львові, у Ґімназіаді України з карате, яка відбудеться через тиждень після International Lviv Cup.

#каратисти #медалі
Оголошення
live comments feed...