• Головна
  • У Чернівцях завершується розробка інтерактивної карти шкіл міста
17:01, 26 березня 2018 р.

У Чернівцях завершується розробка інтерактивної карти шкіл міста

У Чернівцях завершується розробка інтерактивної карти шкіл міста

У Чернівцях завершується закріплення за закладами освіти територій обслуговування.

З вересня в усій Україні стартує Нова українська школа й усі першокласники навчатимуться по-новому. Зокрема, за кожним навчальним закладом буде закріплена його територія, незважаючи на те, чи це звичайна школа, чи гімназія. Цього навчального року в Чернівцях набір у перші класи відбуватиметься без конкурсу, на підставі заяв батьків.

- Наразі у нас на 99% готова інтерактивна мапа шкіл. Буквально вчора закінчили її обговорення, - розповів АСС Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради. – Якщо Міністерство освіти та науки не внесе суттєвих змін, то інтерактивну мапу має затвердити виконком міської ради. Після цього батьки вже зможуть подавати документи до тієї школи, до якої вони належать відповідно до місця прописки та проживання. Кожен чернівчанин зможе побачити на інтернет-карті, за якою адресою закріплена певна школа. І, звичайно, ця інформація буде на шкільних сайтах. 

В управлінні освіти також зауважили: невеликі території закріпили за школами, які розташовані у центрі міста, бо їх тут достатньо багато. У тих мікрорайонах, де одна-дві школи, звісно, довелося закріплювати велику територію.

- Цей рік буде складним і для батьків, і для шкіл, бо ми переходимо на абсолютно нові засади формування системи початкової освіти, - додає Сергій Мартинюк. - Але проблеми будемо поступово вирішувати і звикати до нових реалій.  

#Чернівці #школа #інтерактивна_карта
Оголошення
live comments feed...