• Головна
  • Скільки відсотків чернівчан щодня користуються Інтернетом?
17:30, 26 березня 2018 р.
Надійне джерело

Скільки відсотків чернівчан щодня користуються Інтернетом?

Скільки відсотків чернівчан щодня користуються Інтернетом?

Чернівці потрапили на третє місце рейтингу міст з найактивнішими користувачами мережі Інтернет.

Такі результати четвертого всеукраїнського муніципального опитування 23 березня оприлюднила соціологічна група "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, 54 відсотки жителів Чернівців щодня користуються Інтернетом. 14 відсотків мешканців вказали, що користуються мережею 5-6 разів на тиждень. Шість відсотків опитаних - 3-4 рази на тиждень, а чотири відсотки чернівчан - 1-2 рази на тиждень.

Водночас 5% опитаних обрали варіант відповіді "Рідше", пише molbuk.ua.

Разом з тим, 15 відсотків опитаних повідомили, що ніколи не користуються інтернетом, а 2% обрали варіант відповіді " Важко відповісти " .

Найактивніші юзери мережі, згідно результатів дослідження, зафіксовані у Рівному, на другому місці - Хмельницький.

Водночас аутсайдером рейтингу є місто Херсон, в якому 44% мешканців щоденно користуються Інтернетом, а 31 відсоток жителів ніколи не користуються мережею.

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту. Його провели у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%. Опитування було профінансовано Урядом Канади.

Раніше повідомлялося, що Чернівецька область увійшла у трійку лідерів рейтингу регіонів з найбільшою кількістю селян, які мають доступ до мережі Інтернет.

#рейтинг #Інтернет
Оголошення
live comments feed...