• Головна
  • Стало відомо, як відбулося пробне ЗНО на Буковині
10:28, 27 березня 2018 р.

Стало відомо, як відбулося пробне ЗНО на Буковині

Стало відомо, як відбулося пробне ЗНО на Буковині

24 березня стартувало пробне зовнішнє незалежне оцінювання та розпочалося воно з української мови та літератури. 

У Чернівецькій області на пунктах тестування, які були створені в кожному районі/місті, проведення пробного тестування забезпечували 833 педагогічних працівників, які пройшли відповідне навчання.

Загальна кількість зареєстрованих учасників на пробне тестування з української мови та літератури складала 5022 особи. Варто зазначити, що явка на пункти тестування була високою.  4789 (95,4% від загальної кількості зареєстрованих) учасників виконували пробне зовнішнє незалежне оцінювання з предмета.

Як і минулого року, цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 24 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Для того щоб отримати результат з певного навчального предмета, необхідно виконати такі кроки:

-за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів;

-натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті;

-заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;

-ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення пробного ЗНО;

-самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;

-зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б».

Можливість заповнення бланків буде надано з 15:00 в день проведення пробного ЗНО з відповідного предмета.

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж трьох днів із дня проходження певного тестування: до 26 березня включно – з української мови і літератури, до 2 квітня включно – з решти предметів.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 30 березня 2018 року, з інших навчальних предметів – 6 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

#Буковина #пробне_ЗНО
Оголошення
live comments feed...