• Головна
  • На Буковині цьогоріч започатковують Молитовні сніданки
14:01, 27 березня 2018 р.

На Буковині цьогоріч започатковують Молитовні сніданки

На Буковині цьогоріч започатковують Молитовні сніданки

Вже більше 60 років традиційні Національні сніданки проходять в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії, Україні та багатьох інших країнах світу.

Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу. У  США вперше він був організований президентом Дуайтом Ейзенхауером (у 1953 році).

Цьогоріч до традиції духовного єднання долучаться і Чернівці. Вперше Буковинський молитовний сніданок відбудеться вже у квітні. Проведуть його у Мармуровій залі Чернівецького Національного університету.

Як розповіла журналістам АСС голова оргкомітету з підготовки до цього дійства, депутатка Чернівецької обласної ради Любов Годнюк, на Молитовний сніданок запросили представників усіх релігійних конфесій.

«Сніданок не має офіційного характеру і спрямований на укріплення моральних цінностей серед політичних діячів, підприємців і громадськості у справі розбудови процвітаючого благословенної Богом Буковини і всієї України» - зауважує депутатка. 

 Буде на сніданку і соціальна складова, зауважила Любов Годнюк. Це захист дітей. Тоді Любов Олексіївна зазначила: "Це моя мрія, щоб на Буковині всі депутати взялися за руки, всі представники влади, різних гілок, представники різних конфесій, взялися за руки і не закликали ламати когось через коліно і рушити храми, а будувати один духовний цілісний храм". 

#Буковина #Молитовні_сніданки
Оголошення
live comments feed...