• Головна
  • Заготовки для вишивки бісером сукні – неповторний наряд для вашого весілля
Новини компаній
13:19, 27 березня 2018 р.

Заготовки для вишивки бісером сукні – неповторний наряд для вашого весілля

Новини компаній

Кожна, чи майже кожна дівчина мріє про цей день усе життя. Як то кажуть: уже все готово, залишилося знайти тільки нареченого. А одна з найважливіших турбот: як красиво та неповторно виглядати в цей день. Один з найпопулярніших у ці дні способів прикрасити весільну сукню – вишивка бісером. Орнаменти можуть прикрашати звичайну білу сукню, або сукня буде в традиційному українському стилі. Варто вибрати уже готову заготовку для вишитої сукні, адже якщо заготовка буде найкращої якості, то ви зможете використовувати сукню і для інших урочистих випадків.

Тому, що вишивка за даними журналу «TheNewYorkTimes», уже декілька сезонів залишається головним трендом.Як же красиво виглядає ручна вишивка бісером на білому весільному платті!

Такий образ точно запам’ятається на все життя, не тільки «винуватцям» свята, але й усім присутнім гостям. Але вишита весільна сукня має свої правила, яких обов’язково дотримуватися кожному:

1.Вишиті фрагменти на сукнях розташовують так, щоб вони не торкалися шкіри

2.Якщо вибирати заготовки вишиванок, потрібно звертати увагу на якість тканини, та зручність самої моделі.

3.І варто перевірити міцність прикріплення бісеринок до наряду. Краще лишній раз перешити, щоб не траплялося конфузів

Дуже вишукано та елегантно виглядає біле плаття декороване білими намистинками бісеру. Але якщо весілля планується в народних традиція, то варто дотримуватися традиційних мотивів, та прикрашати плаття вишитими орнаментами. Дуже гарно виглядає контрастне поєднання червоного бісеру на білій сукні. Найчастіше в народному стилі проходять весілля в теплу пору року, плаття шиється з натуральної тканини, завдяки чому наречена виглядає не просто красиво, а ще й комфортно себе почуває. В такому випадку для церемонії, замість фати можна використати віночок з живих квітів, а доповнити варто аксесуарами під стиль плаття.

Отже, чому варто для власного весілля вибирати традиційний українських стиль? По перше, це красиво та незабутньо, ви самі зможете обирати візерунок, який вам сподобався. В платті вишитому орнаментом, ви точно будете виділятися на фоні всіх інших наречених. А ще – це відданість українським традиціям та вияв любові та пошани до наших предків.

Для гармонійного ефекту, варто також щоб усі гості дотримувалися народного стилю, а особливо свідки та батьки. Для того, щоб знайти все необхідне для вашого весілля ви можете перейти на наш сайт vyshivka.com.ua, де ви можете вибрати цікаві ідеї та орнаменти, а також замовити заготовку для вишивки бісером для всієї сім'ї.

Оголошення
live comments feed...