• Головна
  • У Чернівцях можуть знову змінити тарифи на водопостачання
19:30, 27 березня 2018 р.

У Чернівцях можуть знову змінити тарифи на водопостачання

У Чернівцях можуть знову змінити тарифи на водопостачання

Відкрите обговорення намірів КП «Чернівціводоканал» внести зміни у тарифи на послуги з централізованого водопостачання відбудуться 10 квітня 2018 року о 18:00 за адресою вул. Героїв Майдану, 176(2 –й поверх, велика зала).

Обговорення проводиться у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866.

Зміни пропонується внести у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які вступили у дію 16.03.2018 року.

Корегування тарифів пропонується провести у зв’язку із збільшенням витрат на оплату електричної енергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці та збільшенням видатків на сплату податків, зборів та інших передбачених законодавством обов’язкових платежів, повідомляє прес-служба КП "Чернівціводоканал". 

Із обґрунтуванням запропонованих змін та структурою планових тарифів на 2018 рік можна ознайомитися на сайті КП «Чернівціводоканал»та на офіційному сайті міської ради.

До участі у обговоренні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, чернівчани, всі інші зацікавлені особи.

#водоканал #обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...