• Головна
  • Відтепер у Чернівцях щороку проводитимуть конкурс на кращу тематичну екскурсію
11:30, 28 березня 2018 р.

Відтепер у Чернівцях щороку проводитимуть конкурс на кращу тематичну екскурсію

Відтепер у Чернівцях щороку проводитимуть конкурс на кращу тематичну екскурсію

Відтепер у Чернівцях щороку проводитимуть конкурс на кращу тематичну екскурсію в рамках заходів з реалізації Програми розвитку туризму на 2017-2020 роки.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, переможців обиратиме конкурсна комісія з визначення кращої тематичної екскурсії на чолі з заступником Чернівецького міського голови Володимиром Середюком.

Метою конкурсу є промоція історико-культурної спадщини міста і розвиток екскурсійного туризму в Чернівцях, стимулювання позитивних зрушень у підвищенні якості надання екскурсійних послуг, сприяння підприємницьким, громадським ініціативам у популяризації туристичного потенціалу через створення нових екскурсійних маршрутів.

Серед завдань конкурсу: популяризація екскурсійно-туристичних можливостей Чернівців та висвітлення привабливості об’єктів історико-культурної спадщини міста як туристичної перлини Буковини; формування ціннісних орієнтирів та утвердження національної свідомості людей; сприяння залученню до відвідування міста туристичних груп з інших міст України та з-за кордону; залучення учнівської молоді, студентів, мешканців міста до справи популяризації туризму та екскурсій.

У конкурсі можуть брати участь екскурсоводи, представники туристичних, громадських організацій міста, краєзнавці, студентська молодь та активісти міста.

Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною. Учасники Конкурсу нагороджуються подяками, а переможці дипломами та отримують грошову винагороду, нараховану з урахуванням сплати податків визначених чинним законодавством у розмірі: за І місце – 10000 грн, за ІІ місце – 6000 грн, за ІІІ місце – 4000 грн.

Після оголошення конкурсу учасники подають заяву. Для отримання грошової винагороди до заяви додаються копії документа, що посвідчує особу (паспорт), код (РНОКПП).

Бажаючі брати участь у конкурсі подають заяву за адресою: м.Чернівці, вул.Головна,55, каб.№ 2, контактний телефон – 90-53-30.

#Чернівці #тематичні_екскурсії #конкурс
Оголошення
live comments feed...