• Головна
  • Чернівецькі депутати ініціюватимуть перевірку пожежної безпеки закладів міста
10:15, 28 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецькі депутати ініціюватимуть перевірку пожежної безпеки закладів міста

Чернівецькі депутати ініціюватимуть перевірку пожежної безпеки закладів міста

Враховуючи нещодавні події у місті та у сусідній Росії, депутатка міської ради Наталія Фрунзе запропонувала з'ясувати у якому стані пожежна безпека у всіх торгово-розважальних центрах у Чернівцях.

- Сьогодні на виконавчому комітеті, мною було ініційоване звернення до ДСНС Чернівецької області, щодо перевірки всіх торгово-розважальних центрів міста на відповідність нормам пожежної безпеки, - повідомила вона. - Адже я переконана, що ми повинні бути впевнені у власній безпеці - і такий негативний досвід, який ми всі бачили у Кемерові, де загинуло більше сотні дітей, має стати повчальним уроком, щоб не дай Бог не відбулося повторення аналогічних трагічних подій у нас. Для цього в обов’язковому порядку, необхідно упорядкувати і забезпечити надійну роботу систем протипожежної безпеки, включаючи від питань оповіщення та закінчуючи питаннями справності всіх протипожежних систем.

- Давайте починаючи від сьогодні, будемо відповідальними та в обов‘язковому порядку перевіримо справність вогнегасників, термін їх дії, а також розробимо або удосконалимо шляхи евакуації для населення.

Чернівчани у соцмережі Facebook активно підтримали таку ініціативу.

- Особливу увагу зверніть на дитячі ігрові центри. В деяких пожежна сигналізація не здана в експлуатацію або відключена, - написав Олександр Шламп.

Не на жарт налякала чернівчан не лише пожежа на Калинівському ринку і транпортному коледжі, але і в російському місті Кемерово, де загинуло за неофіційними даними майже більше 300 людей, серед них більше половини - діти.

#пожежнабезпека #заклади
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...