• Головна
  • В буковинських лісах з 1 квітня до 15 червня триватиме період тиші
13:31, 28 березня 2018 р.

В буковинських лісах з 1 квітня до 15 червня триватиме період тиші

В буковинських лісах з 1 квітня до 15 червня триватиме період тиші

Ця природоохоронна кампанія проводиться в Україні з 2016 року, згідно із законами України «Про охорону тваринного світу» та «Про тваринний світ», саме у час масового розмноження диких тварин і птахів, у пору їхніх сімейних турбот з вирощування потомства.

У зазначений період заборонено проводити роботи та заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісової фауни, – стрільбу, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки, використання моторних маломірних суден, спортивні змагання на транспортних засобах.

Лісогосподарські підприємства, у свою чергу, обмежують проведення лісогосподарських заходів, зокрема санітарних рубок, суцільних і вибіркових.

Лісова охорона та єгерські служби держлісгоспів області посилюють державний нагляд за станом держлісфонду, особливу увагу приділяють створенню найкращих умов для розмноження диких тварин та вигодовування ними молодняка. Адже у березні народжуються дитинчата зайця-русака, у квітні – смугасті поросята диких кабанів, у травні-червні – руді плямисті козенята.

"Дотримання сезону тиші сприятиме збагаченню нашої природи, швидкому відтворенню і збільшенню чисельності диких тварин. Тому прохання до громадян не зчиняти в лісі галасу, не включати гучно музику та бути особливо пильним з вогнем у лісових масивах. Треба якнайменше турбувати диких тварин, не заважати їм піклуватися про своє потомство", - повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

#Буковина #ліс #період_тиші
Оголошення
live comments feed...