• Головна
  • Близько 100 робочих місць планує створити італійський виробник одягу у Чернівцях
15:28, 28 березня 2018 р.
Надійне джерело

Близько 100 робочих місць планує створити італійський виробник одягу у Чернівцях

Близько 100 робочих місць планує створити італійський виробник одягу у Чернівцях

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук мав робочу зустріч з Елісом Гньоато (Elis Gnoato) – керівником та співвласником компанії “Gnoato SRL Textiles” (Італія), яка з шістдесятих років займається виробництвом верхнього трикотажного одягу.

За словами керівника, його компанія віддає перевагу високому рівню підготовки персоналу та робить вагомі інвестиції в технологічне обладнання, придатне для випуску будь-якого типу товарів, які вимагає сучасний ринок. Компанія складається з двох підрозділів – це ткацтво та власне виготовлення трикотажного одягу, має розгалужену мережу продажів та оперує декількома виробництвами в Румунії, Сербії та Хорватії.

Свій перший візит в Україну компанія розпочала з Чернівців, маючи намір організувати виробництво та створити на початковому етапі 80-100 сучасних робочих місць. Еліс Гньоато звернувся до міського голови за підтримкою цього проекту та отримав на це згоду. Олексій Каспрук надав керівнику італійської компанії декілька фахових порад та пропозицій та висунув необхідну умову входження на ринок, а саме: достойний рівень оплати праці майбутніх працівників, що, в свою чергу, дозволить уникнути негативних наслідків трудової міграції у сусідні європейські країни. Італійський підприємець погодився з таким підходом, інформують у міській раді.

Співпраця з міською радою почалася з допомоги компанії “Gnoato SRL Textiles” в обранні приміщення для майбутнього виробництва. Сторони домовились про робочі контакти та подальші консультації з питань входження на український ринок.

#компанія #Італія #одяг
Оголошення
live comments feed...