• Головна
  • Чернівчани пропонують облаштувати новий дитячий майданчик на проспекті Незалежності
18:30, 28 березня 2018 р.

Чернівчани пропонують облаштувати новий дитячий майданчик на проспекті Незалежності

Чернівчани пропонують облаштувати новий дитячий майданчик на проспекті Незалежності

Чернівчани пропонують виділити земельну ділянку та  облаштувати дитячий та спортивний майданчик на проспекті Незалежності у місті.  

Петиція з відповідним проханням з'явилась на сайті міської ради на порталі Єдина система місцевих петицій.

"Враховуючи інтенсивність розбудови мікрорайону "Проспект - Алма-Атинська", заселеність його молодими сім'ями із дітьми дошкільного та шкільного віку,та також фактичну відсутність в даному мікрорайоні дитячих та спортивних майданчиків, просимо розірвати договір оренди землі #9682 продовжений 03.09.2015р., укладений із ТзОВ "Чернівецький домобудівний комбінат". Натомість виділити дану земельну ділянку (кадастровий номер 7310136300:25:003:1042) для суспільних потреб, а саме для облаштування дитячого та спортивного майданчиків. Починаючи з 2010 року забудовник не використовує вищевказану земельну ділянку за призначенням, через що на будмайданчику постійно збираються, безхатченки, алкоголіки та наркомани, чим порушують спокій мешканців сусідніх будинків, а сама ділянка знаходиться в занедбаному стані та чагарниках.

На ділянці з 2010 року, розташовані баштовий кран, який не працює і може становити небезпеку для жителів району. Окрім того, зведення багатоповерхового житлового будинку створить суттєвий дискомфорт для мешканців будинків #110 та 112.

Мешканці прилеглих будинків бачать тут дитячий і спортивний майданчик, оскільки діти змушені гратися на проїжджих частинах доріг", - йдеться в тексті петиції. 

#петиція #майданчик
Оголошення
live comments feed...