• Головна
  • Чернівецькі підприємці проводять пікет у міській раді
10:16, 29 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецькі підприємці проводять пікет у міській раді

Чернівецькі підприємці проводять пікет у міській раді

У Чернівцях група підприємців ринку "Буковинський" прийшла до міської ради на пікет з вимогою до депутатів не ухвалювати рішення про надання депутату Валерію Чинушу в оренду земельної ділянки під ринком на 15 років з правом будівництва.

Люди прийшли з плакатами "Збережіть наші робочі місця" , "Шановні депутати, збережіть малий бізнес" , "Панове депутати, будьте з народом" та інші.

Як повідомляє molbuk.ua, підприємці зайшли до сесійної зали та разом з депутатами очікують початку сесії.

Раніше повідомлялося, що депутат міськради Володимир Бешлей зареєстрував проект рішення , яким пропонується продовжити на 15 років термін оренди землі на розі вулиць Небесної сотні й Комарова спільному підприємству "Ринок Буковинський" з правом будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Зокрема, у документі пропонується надати підприємству "Ринок Буковинський", керівником якого є депутат Чернівецької міської ради від фракції "Рідне місто" Валерій Чинуш, в оренду земельну ділянку площею 0,6166 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Підприємці заявили, що пікетуватимуть міськраду у четвер.

Міський голова Чернівців заявив, що докладе усіх зусиль , щоби земельну ділянку під ринком "Буковинський" не віддали "за копійки" у довготермінову оренду депутатові міськради Валерію Чинушу.

#міськарада #підприємці
Оголошення
live comments feed...