• Головна
  • В ПриватБанку запрацювала програма кредитування населення під заставу нерухомості
Новини компаній
10:40, 29 березня 2018 р.

В ПриватБанку запрацювала програма кредитування населення під заставу нерухомості

Новини компаній
В ПриватБанку запрацювала програма кредитування населення під заставу нерухомості

Споживчий кредит під заставу нерухомості в ПриватБанку можна оформити на ремонт, навчання, відпочинок тощо. В якості застави можуть виступати квартири, будинки та домоволодіння з місцезнаходженням в обласному центрі.

“На даний момент кредит під заставу нерухомості - це єдиний доступ населення до позикових коштів понад 100 тисяч гривень, - розповіла керівник Бізнесу споживчого кредитування Південно-Західного РУ ПриватБанку Надія Звинка. - Банк гарантує повний юридичний супровід угоди, а також дотримання всіх законів України під час її укладення”.

Максимальна сума кредиту може сягати не більше 50% від вартості нерухомості і не більше 1 млн гривень. Максимальний термін кредиту - 5 років, ставка по кредиту - 20,9% річних, одноразова комісія - 1%. Вік позичальника повинен бути не менше 21 та не більше 60 років (на момент погашення кредиту вік не повинен перевищувати 60 років).

Ознайомитися з детальними умовами кредиту під заставу нерухомості, залишити заявку для консультації зі спеціалістом, а також зробити розрахунок на “кредитному калькуляторі” можна на спеціальній сторінці сайту.

#ПриватБанк #кредитування #застава #нерухомість
Оголошення
live comments feed...