• Головна
  • Найбільша кількість нещасних випадків у Чернівцях сталася через падіння
16:06, 29 березня 2018 р.
Надійне джерело

Найбільша кількість нещасних випадків у Чернівцях сталася через падіння

Найбільша кількість нещасних випадків у Чернівцях сталася  через падіння

На черговому засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення розглянуто стан невиробничого травматизму в м. Чернівцях за 2017 рік та виконання Плану заходів щодо профілактики травматизму невиробничого характеру на 2017 рік. За даними звітності лікувальних установ міста у 2017 році зареєстровано 23120 випадків травматизму.

Найбільша кількість нещасних випадків у минулому році сталася зокрема через падіння – 73%, випадкову дію неживих механічних сил – 10,4%, транспортні нещасні випадки – 3,5%. Учасники засідання, керівники виконавчих органів міської ради, Чернівецького міського відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області, управління Держпраці у Чернівецькій області зосередили увагу на необхідності подальшої роботи з профілактики та недопущення травмування людей в побуті, дотримання правил пожежної безпеки та правил безпечного користування побутовими газовими приладами в місті.

Продовжуватиметься проведення комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на попередження пожеж, інформаційно- роз’яснювальної роботи, профілактичних заходів, спрямованих на попередження дорожньо-транспортних пригод, здійснення нагляду за експлуатаційним станом вулично-шляхової мережі та інші.

#нещаснийвипадок
Оголошення
live comments feed...