• Головна
  • У Чернівецькій області зафіксований рівень найнижчих в Україні зарплат
19:02, 29 березня 2018 р.

У Чернівецькій області зафіксований рівень найнижчих в Україні зарплат

У Чернівецькій області зафіксований рівень найнижчих в Україні зарплат

Найвищі середні зарплати отримують жителі столиці. Так, в середньому їхню роботу оцінюють у 11,6 тис. грн. При цьому серед найбідніших за рівнем середньої зарплати регіонів – Тернопільська та Чернівецька області. Там середня зарплата не досягла і 6 тис. грн.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

Друге місце після Києва займає Донецька область (підконтрольна частина) – 8,3 тис. грн. Водночас середня заробітна плата в Київській області досягла 8,1 тис. Також у лідерах – Дніпропетровська, Запорізька і Одеська області. Середня українська зарплата, за останніми даними офіційної статистики, становить трохи більше 7,7 тис. грн.

Зазначимо, український Держстат рахує середню арифметичну зарплату. Весь фонд заробітної плати ділять на кількість штатних співробітників.

Довідка. Українська середня зарплата в доларовому еквіваленті – одна з найнижчих в Європі. При цьому її достатньо для того, щоб придбати необхідний набір товарів і послуг. Якби гривня “зросла” до паритету купівельній спроможності, виявилося б, що українська зарплата не така вже й маленька.

#Буковина #зарплата #статистика
Оголошення
live comments feed...