• Головна
  • Чернівчанам нагадують про заборону спалювання сміття
11:02, 30 березня 2018 р.

Чернівчанам нагадують про заборону спалювання сміття

Чернівчанам нагадують про заборону спалювання сміття

З настанням перших теплих днів люди починають господарювати на власному подвір’ї та прилеглих територіях. Часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, різного сміття.

В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Чернівецький міський відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує мешканцям міста про небезпеку для здоров’я людей, яку завдає вдихання диму від спалюваного листя, соломи та рослинності, і особливо – відходів.

Медики попереджають про можливі захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції чи навіть більш серйозні захворювання. Навесні та влітку листя дерев не тільки очищає повітря та збагачує його киснем, а й накопичує з повітря пил та інші шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами.

Коли підпалити листя, соломи та інших відходів, всі забруднюючі речовини знову викидаються в атмосферу у вигляді продуктів згорання, при цьому їх шкідлива дія значно підсилюється.

У димі опалого листя,соломи та інших відходах містяться оксиди азоту, вуглецю, чадний газ, а також сполуки важких металів. У тліючих без доступу повітря рослинах утворюється бензопірен – речовина, здатна викликати ракові захворювання.

Спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору.

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає громадян про заборону спалювання сухої рослинності, стерні та будь-якого сміття.

#Чернівці #сміття #вогонь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...