• Головна
  • Коли розпочнуть ремонтувати дороги у Чернівцях?
14:30, 30 березня 2018 р.
Надійне джерело

Коли розпочнуть ремонтувати дороги у Чернівцях?

Коли розпочнуть ремонтувати дороги у Чернівцях?

Міський голова Олексій Каспрук провів у Ратуші спільну зустріч з мешканцями міста, представниками департаменту житлово-комунального господарства та патрульної поліції.

На ній було піднято низку питань про стан доріг в місті після зими, терміни їхнього ремонту та щодо контролю за якістю робіт. Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Ярослав Кушнірик, ремонт доріг розпочнеться з настанням стійкої сухої погоди. Асфальтний завод готовий до запуску, техніка справна, працівники комунальних служб готові до роботи. У поточному році стоїть завдання першочергово виконати ремонт доріг, якими рухається громадський транспорт.

Головний інженер МіськШЕП Павло Олоєр зазначив, що здійснювати ямковий ремонт доріг у Чернівцях почнуть попередньо із середи, 4 квітня – на наступний тиждень прогнозують сприятливу погоду. Наразі тривають підготовчі роботи: чистять зливові решітки та прибирають узбіччя відл змету. У місті працюватиме три бригади дорожників. Спочатку ремонтуватимуть вулиці Героїв Майдану, Головну, Руську і Хотинську.

За пропозицією активістів, інформацію про виконані роботи з ремонту доріг публікуватимуть на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради. Олексій Каспрук підтвердив, що міська влада зацікавлена у плідному діалозі з громадою і підтримав пропозицію створення спеціальної комісії, яка огляне усі дороги, зможе започаткувати практику негайного ремонту ям на дорогах та контролю чернівчан за якістю ремонтних робіт.

До складу комісії увійдуть представники міської ради і поліції, фахівці та шість активістів – учасників зустрічі. За результатами обговорень домовлено про перше засідання, яке відбудеться вже у понеділок, 2 квітня.

#дороги #ремонт
Оголошення
live comments feed...