• Головна
  • Чернівчанина засудили на 3 роки позбавлення волі за збут наркотиків
11:00, 31 березня 2018 р.

Чернівчанина засудили на 3 роки позбавлення волі за збут наркотиків

Чернівчанина засудили на 3 роки позбавлення волі за збут наркотиків

Чернівецької місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 33-річного чернівчанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечної психотропної речовини, вчинений повторно).

У ході судового розгляду встановлено, що раніше судимий за крадіжку молодий чоловік придбав у невстановлених слідством осіб 26 таблеток у формі серця – МДМА (метилендіоксиамфетамін), які є особливо небезпечною психотропною речовиною, та зберігав у себе з метою збуту.

У подальшому обвинувачений, маючи на меті отримання прибутку, у квітні та вересні 2017 року тричі незаконно збув вказані таблетки, які містять особливо небезпечну психотропну речовину МДМА загальною масою 3,2025 г., повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

Шевченківський районний суд м.Чернівці призначив йому покарання із застосуванням ст.69 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі.

#вирок #суд #наркотики
Оголошення
live comments feed...