• Головна
  • Чернівчани розпочали підписувати декларації з лікарями міської поліклініки
15:28, 2 квітня 2018 р.

Чернівчани розпочали підписувати декларації з лікарями міської поліклініки

Чернівчани розпочали підписувати декларації з лікарями міської поліклініки

Заповнення однієї декларації триває до 10 хвилин. На вході до Чернівецької міської поліклініки розміщене оголошення: «Тут можна обрати свого сімейного лікаря».

Як пояснила асс Світлана Широкова, головний лікар поліклініки, у реєстратурі порад, якого лікаря обрати, не дають. Всю інформацію можна отримати на офіційному сайті медзакладу.

- Готуватися до впровадження медичної реформи ми розпочали наприкінці 2017 року. Тоді наші лікарі-терапевти почали проводити просвітницьку роботу, спілкувалися з людьми у ЖРЕПах. Також уся інформація про кваліфікацію наших медиків, стаж, години прийому розміщена на сайті нашої поліклініки, - розповідає Світлана Широкова. – Тому на сьогодні пацієнти вже звертаються безпосередньо до обраного лікаря, не потребуючи сторонніх консультацій.

Аби підписати декларацію, пацієнт повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Без цього внести дані в електронну систему неможливо. Робочі місця медиків поліклініки №2 оснащені ноутбуками, принтерами та підключені до Інтернету.

- Після заповнення декларації, на мобільний телефон пацієнта приходить пароль, після введення якого в базу, можна роздруковувати декларацію, - продовжує Світлана Вікторівна. – Один примірник отримує пацієнт, другий – залишається у лікаря.

На заповнення декларації в середньому витрачається 10 хвилин. Плюс – ще до 8-ми хвилин доводиться почекати SMS-підтвердження. Звісно, все це відбувається у години прийому дільничного лікаря.

- Аби не утворювалися черги, намагаємося, аби вводити дані в базу лікарю допомагала медсестра. Таким чином, вдається не призупиняти прийом хворих, - додає Світлана Широкова. – Поки що наші терапевти працюють за звичним графіком. Але з 1 липня години прийому, ймовірно, будуть продовжені з метою забезпечення якісною меддопомогою населення.

Від ранку 2 квітня у міській поліклініці №2 вже підписано 10 декларацій. Однак лікарі наголошують: поспішати не варто, адже декларацію з сімейним лікарем чи терапевтом можна підписати до кінця 2018 року.      

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #декларація #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...