• Головна
  • Близько трьохсот вчителів з усієї країни приїхали на (не)конференцію до Чернівців
15:44, 2 квітня 2018 р.

Близько трьохсот вчителів з усієї країни приїхали на (не)конференцію до Чернівців

Близько трьохсот вчителів з усієї країни приїхали на (не)конференцію до Чернівців

Близько трьохсот педагогів з різних куточків Україні взяли участь у Регіональній (не)конференції Міні-EdCamp Chernivtsi на тему, яку сформувала група творчих учителів міста: «Організація сучасного освітнього середовища».

Захід пройшов у новому дискусійному форматі. На учасників чекали TED-виступи, відверті розмови у запитаннях і відповідях, визначення цінностей спільноти, окрема паралель для адміністрації, а також архітектурно-технічна, 20 вчительських сесій, відкриті уроки. У (не)конференції взяли участь двадцять спікерів з усієї України, які в активній формі навчали вчителів, які мали нагоду використати чимало опцій для підвищення своєї кваліфікації. Міні-EdCamp Chernivtsi стала важливим майданчиком комунікації реформи Нової української школи. Кількість годин (не)конференції буде зараховано до обсягу підвищення кваліфікації її учасників, повідомляє прес-служба міської ради. 

На думку багатьох з них чернівецька подія за масштабом і наповненістю відповідала рівню Першої національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2015.

Довідково:

Регіональну (не)конференцію Міні-EdCamp Chernivtsi включено до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки. Вона проводиться за сприяння Громадської організації «Едкемп Україна». У 2017/2018 році в Україні відбудеться 47 регіональних та національних EdCamp. Уже третій рік поспіль вони збирають тисячі педагогів та здобули позитивний резонанс в освітянських колах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вчителі #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...