• Головна
  • Петиція щодо облаштування громадських вбиралень була розглягнута на сесії міської ради
19:33, 4 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Петиція щодо облаштування громадських вбиралень була розглягнута на сесії міської ради

Петиція щодо облаштування громадських вбиралень була розглягнута на сесії міської ради

Електронну петицію Любові Свіріденко щодо облаштування громадських вбиралень в місті, зокрема і для маломобільних верств населення розглянули депутати на сесії Чернівецької міської ради.

Більшістю голосів вона була підтримана. Попередньо петиція розглядалась в присутності автора, працівників департаменту житлово-комунального господарства міської ради, департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, Інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради та управління Держпродспоживслужби в місті Чернівцях. Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, на балансі в департаменті знаходиться три громадські вбиральні: на вулиці Перемоги, 5; на вулиці Заводській, 15 та вулиці Йосипа Главки, 15. Вказані вбиральні є безкоштовними і утримання цих вбиралень фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

Крім того, в міському комунальному підприємстві «Чернівціспецкомунтранс» в наявності є 14 біотуалетів (один з них – для людей з обмеженими фізичними можливостями), які встановлюються під час проведення міських масових заходів. Заклади громадського харчування, державні, комунальні установи повинні забезпечувати вільний доступ до вбиралень громадянам, в тому числі і особам з обмеженими фізичними можливостями. Однак, більшість зазначених вбиралень залишаються непристосованими для людей з інвалідністю. Для вирішення даної проблеми необхідно запровадити використання модульних вбиралень в місцях масового скупчення людей. Згідно прийнятого рішення, департаменту житлово-комунального господарства доручено внести зміни до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» та подати бюджетний запит на виділення в 2018 році коштів на ремонт двох громадських вбиралень (вулиці Заводська та Перемоги) і придбання двох сучасних модульних вбиралень, пристосованих для потреб людей з обмеженими можливостями. Місця розташування модульних вбиралень визначатимуться з врахуванням рекомендацій Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста та з погодженням з відділом охорони культурної спадщини міської ради.

Департаменту економіки доручено провести інвентаризацію наданих в оренду громадських вбиралень на предмет доступності до них людей з обмеженими можливостями. В разі виявлення порушень, департамент економіки направлятиме підприємцям рекомендації-попередження про необхідність облаштування вбиралень для надання послуг людям з обмеженими фізичними можливостями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #вбиральні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...