• Головна
  • У МіськШепі пояснили чому їхня машина підняла сповп пилюки на дорозі у Чернівцях
20:00, 5 квітня 2018 р.

У МіськШепі пояснили чому їхня машина підняла сповп пилюки на дорозі у Чернівцях

У МіськШепі пояснили чому їхня машина підняла сповп пилюки на дорозі у Чернівцях

Соціальні мережі вибухнули насмішками чернівчан, які обговорювали відео роботинової мультифункціональної машини на вулицях міста.

На відео видно, як під час роботи машини на дорозі здійнялись клуби пилюки У КП "МіськШЕП" виправдовуються, кажуть, що з машиною усе гаразд, вона працює нормально, просто спроба прибрати вулицю - не вдалась.

Валерій Мандрик, заступник керівника КП "МіськШЕП": "На кільці по Героїв Майдану, там великі намети і ми спробували за допомогою щітки їх змести. Та коли ми побачили, що підіймається пилюка, тут же було відмінене завдання. Забрали машину на підприємство на дообладнання. На ній вакуумно-підмітальний модуль, на ньому дообладнуються бокові щітки, і цей модуль буде втягувати увесь зміт із дороги, подаватиметься вода, яка буде прибивати пилюку. І модуль втягуватиме пилюку, як пилосос. Ця машина може прибирати прилоткову частину дорогу, працювати у вузьких місцях", - пише ІА АСС.

Мультифункціональна машина, яку придбали для підприємства - 2017-го року випуску, маневрена та економна, запевняють комунальники. Вона може працювати протягом цілого року. Комунальники обіцяють, працюватиме вона гарно, тому вже розробляють графік роботи цієї машини на чернівецьких вулицях.

#прибирання #машина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...