• Головна
  • Дожилися: вулиці Чернівців не ремонтують через відсутність кваліфікованих кадрів
18:40, 9 квітня 2018 р.

Дожилися: вулиці Чернівців не ремонтують через відсутність кваліфікованих кадрів

Дожилися: вулиці Чернівців не ремонтують через відсутність кваліфікованих кадрів

Директор департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик у програмі "Суть Речей" розповів, як у Чернівцях бракує фахівців-проектувальників та грамотних робочих.

Ярослав Кушнірик: На 90% всіх цих речей, чому довго, - це людський фактор в усьому. Починаючи з проектування, документації і завершуючи конкретним виконавцям робіт. Немає людей, які можуть зробити грамотно, правильно проекти. Ми в минулому році роздали в різні інститути проекти на вулиці. З усіма проектами мали проблеми. Довго, з помилками, повертали. Або ми знаходили помилки, або експертиза повертала. В проектних інститутах залишилося обмаль фахівців, нема кому робити. Немає фахівців- проектувальників, які можуть грамотно спроектувати і зробити дорогу. Час витрачається на те, щоби виправити ті помилки, потім виявляється, що помилки є і під час ремонту і далі реально немає кому працювати. Немає працівників. От ми розпочали поточний ремонт. Комунальне підприємство може виставити тільки три бригади на місто. Немає людей. Звернулися до інших підрядників, які мають техніку, мають фахівців. Але вони не поспішають і у них так само обмаль працівників. Тобто навіть при тому, що ми могли б одночасно залучити більше працівників, є передбачені на це кошти, але нема кому виконувати роботу, пише АСС.

Людмила Григорчук: Це єдина проблема чи основна?

Ярослав Кушнірик: Перша проблема – це гроші, а друга – це кваліфіковані кадри. У нас зараз бруківників практично немає. Декілька людей у МіськШепі і двоє людей - у водоканалі. Водоканал просить інші підрядні організації, платить, щоб залагодити розкопки водоканалу. Фахівців бракує скрізь.

Джерело: /chernivtsi/33349-nazvali-prichinu-chomu-vulitsi-chernivtsiv-ne-remontuyut . Сайт http://acc.cv.ua/

#ремонт #вулиці #кадри
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...