• Головна
  • До Чернівців на Великодні свята приїхало чимало туристів
14:00, 10 квітня 2018 р.
Надійне джерело

До Чернівців на Великодні свята приїхало чимало туристів

До Чернівців на Великодні свята приїхало чимало туристів

Чернівці відкривають туристичний сезон, а готелі почали приймати все більше туристів.

Щороку кількість туристів, які приїздять до Чернівці на Великдень зростає, говорить екскурсовод Ярослав Адамчук. Зі слів хлопця, побачити місто їдуть родинами та туристичними групами.

"Багатьох людей цікавить феномен, як місто Чернівці. Якщо про інші туристичні родзинки нашої держави люди чули, то про Чернівці набагато менше. Людей у нас цікавить усе. Перше це відчути мультикультурність. Якщо турист побуде у Чернівцях хоч один день, він так чи інакше її відчує. Це можна відчути в архітектурі, в кухні та каві. Потрібно вийти на Кобилянську і це буде відчутним", - розповідає екскурсовод Ярослав Адамчук.

Маріанна мешкає у столиці, а на свята приїхала погостювати до друга у Чернівці. Дівчина розповідає, місцева архітектура переплітається з австрійською. Каже – вразив університет та театр.

Маріанна, туристка: “Гарна архітектура, гарні вулички. Я під враженням насправді. Ви маєте гарний університет, надзвичайної краси. Дуже подобається ваш орнамент, якими прикрашені ваші будівлі”.

Джерело: bukovyna.tv

#туристи #Чернівці #сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
Мастер по установке спутниковых и эфирных Т2 антенн в Черновцах, гарантия. Установка плазменных телевизоров на стену. Спутниковые антенны Спутниковое телевидение Черновцы Установка, ремонт, настройка спутниковых антенн, прошивка тюнеров в городе Черновцы.
13:25, Сьогодні
1 177
live comments feed...