• Головна
  • 25-річного буковинця, який продавав неіснуючий тренажер, засудили на 3 роки
12:00, 10 квітня 2018 р.

25-річного буковинця, який продавав неіснуючий тренажер, засудили на 3 роки

25-річного буковинця, який продавав неіснуючий тренажер, засудили на 3 роки

Першотравневий районний суд м. Чернівці підтримав позицію Чернівецької місцевої прокуратури та визнав винним 25 -річного жителя с. Кам`яна Сторожинецького району у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 190 КК України (шахрайство) та ч.1 ст. 304 КК України (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність).

В становлено, що обвинувачений залучивши неповнолітню особу до злочинних дій , розробив схему незаконного збагачення за рахунок продажу неіснуючого у них тренажеру .

Зокрема, з травня по червень 2017 року на сайті https://www.olx.ua вони розміщували оголошення про продаж тренажеру орбітрек марки « HouseFit HB 8152 EL» за грошові кошти в сумі 700 гривень. Узгоджуючи по телефон у умови бронювання цього тренажеру , громадяни повинні були внести передоплату на б анківську картку в сумі 5 00 грн або одразу перевести всі кошти на вказаний зловмисником особистий банківський рахунок . Однак, після одержання підтвердженн я про сплату грошових коштів, «продавець» на зв'язок не виходив, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

За скоєне суд призначив чоловіку покарання у виді 3 років позбавлення волі, та із застосуванням ст. 75 КК України його звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину .

Н еповнолітній спільниці засудженого призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткова них мінімумів доходів громадян.

#шахрайство #суд #вирок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...