• Головна
  • Військовий комісар Чернівецької області Володимир Шведюк залишає посаду
16:30, 10 квітня 2018 р.

Військовий комісар Чернівецької області Володимир Шведюк залишає посаду

Військовий комісар Чернівецької області Володимир Шведюк залишає посаду

 "Мене призначили на вищу омріяну посаду — командиром 59-ої окремої мотопіхотної бригади. До кінця тижня відбуваю на нове місце ведення служби, — каже пан Володимир. — Дуже радий призначенню. Ніколи не був військкомом. Просто свого часу здоров'я підвело". 

Бригада, яку він тепер очолює, несе службу в зоні АТО. Володимир Шведюк каже, що повернеться на Буковину, тут його сім'я і діти. Обіцяє повернутися з перемогою. 

Посадовець розповідає, коли прийшов на посаду, Чернівецька область за усіма показниками була на передостанньому місці. Зараз же, за його словами, ми піднялися на 6 сходинок вище. Головним своїм досягненням пан Володимир вважає те, що люди повірили ЗСУ та почали служити за контрактом, пише асс

Згадав Володимир Шведюк і про невдачі. Каже, дуже важко переніс випадок із хабарем у військкоматі.

Нагадаємо, заступник міського комісара взяв 1700 доларів за ухилення двох строковиків від призову. Пізніше він потрапив у реанімацію. 

Нового комісара згодом обере атестаційна комісія. А поки що його обов'язки виконуватиме перший заступник Василь Маланчук. До речі, він один із претендентів на посаду.  

#Буковина #військовий_комісар
Оголошення
live comments feed...