• Головна
  • Пішки або велосипедом: перевізники вже готові зупиняти рух маршруток у Чернівцях
10:15, 11 квітня 2018 р.

Пішки або велосипедом: перевізники вже готові зупиняти рух маршруток у Чернівцях

Пішки або велосипедом: перевізники вже готові зупиняти рух маршруток у Чернівцях

Перевізники Чернівців вирішили зупинити рух маршруток 11 квітня з 11 до 15 години.

Про це повідомив в.о. голови Асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота. Наразі ж, з його слів, усі автобуси виїхали на маршрути. Затримки із рухом транспорту можуть виникати через затори на дорогах.

"Учора, 10 квітня о 17 годині перевізники зібрались та більшістю голосів вирішили зупинити сьогодні маршрутки, - каже. М Альбота, пише ІА АСС. - зараз перевізники збираються на зустріч із керівником департаменту ЖКГ міської ради Ярославом Кушніриком. Ми чекаємо дій міської влади, що мають відбуватись відповідно до закону, а саме - влада має протягом місяця перерахувати тариф, якщо були зміни у вартості хоча б однієї складової, "- вважають перевізники.

Перевізники нарікають, що мають борги за пальне і запчастини, за їхніми розрахунками, тариф у маршрутках мав би бути 6 гривень, вони ж вимагають тимчасово збільшити його із 4-х до 5-ти гривень. Крім того, перевізники подали громадський запит до міської ради, де вимагають надати документи, якими користується міська влада при формуванні тарифу.

Раніше члени виконавчого комітету заявляли, що не будуть іти на шантаж перевізників, голосуючи за підняття тимчасового тарифу , бо не мають чітких розрахунків від перевізників для підняття тарифу.

#маршрутка #рух #перевізники
Оголошення
live comments feed...