• Головна
  • Чернівецькі перевізники відмінили страйк. Поки що...
11:45, 11 квітня 2018 р.

Чернівецькі перевізники відмінили страйк. Поки що...

Чернівецькі перевізники відмінили страйк. Поки що...

Чернівецькі перевізники обіцяли сьогодні не стайкувати.

Таке повідомлення з'явилось сьогодні у місцевих ЗМІ. Керівники департаменту житлово-комунального господарства та департаменту праці і соціального захисту населення попередили перевізників про наслідки порушення графіків руху, які з 11 квітня анонсувала Асоціація “Автомобільні перевізники міста Чернівців».

Муніципальний інфоцентр за даними gps-трекерів здійснює моніторинг руху транспортних засобів на 18 соціальних маршрутів.

Як повідомила директор департаменту праці та соціального захисту Людмила Березовська, відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян отримають лише ті перевізники, де регулярність руху транспортних засобів на маршруті становить не менше 95%.

У разі відсутності GPS–трекерів або його несправності, перевізник зобов’язаний транспортні засоби до роботи на маршруті не допускати. Перевізники попереджені, що відповідно до угод вони зобов’язані забезпечувати регулярність руху на міських маршрутах не менше 95%, дотримуватися затвердженої схеми руху автобусів на маршруті та без погодження із замовником не змінювати кількість графіків, інтервал руху та режим роботи. Дозволу на зміну кількості графіків, інтервалів руху та режиму роботи департамент житлово-комунального господарства жодному перевізнику станом на 11 квітня не надавав.

За результатами моніторингу дотримання 11 квітня графіків, інтервалів руху та режиму роботи на кожному маршруті перевізники отримають офіційні листи-попередження. У разі виявлення 3-х і більше порушень договір з перевізником, як основний, так і тимчасовий, буде достроково розірвано.

Станом на 11 квітня, у Чернівцях нараховується 47 автобусних маршрутів. Лише на 5–ти маршрутах ( №1, 22, 25, 39,40) є діючі договора, на решті 42-х маршрутах перевізники працюють за тимчасовими угодами. На 18 автобусних маршрутах без обмежень здійснюється перевезення пільгових категорій громадян, витрати на які перевізникам компенсуються за рахунок громади.

Крім цього, перевізники погодились відмінити страйк сьогодні, проте 17 квітня це питання знову піднімуть. 

#перевізники #страйк #маршртука
Оголошення
live comments feed...