• Головна
  • Мешканці Чернівців мають найбільше претензій до стану доріг і тротуарів, а школами і садочками задоволені
18:00, 11 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Мешканці Чернівців мають найбільше претензій до стану доріг і тротуарів, а школами і садочками задоволені

Мешканці Чернівців мають найбільше претензій до стану доріг і тротуарів, а школами і садочками задоволені

Мешканці Чернівців найгірше оцінюють стан доріг і тротуарів міста, доступність для людей з інвалідністю та розвиток промисловості, а найкращі оцінки чернівчани дають школам і дитячим садкам.

Такі результати соціологічного опитування "Чернівецький моніторинг-2018" сьогодні презентували журналістам у товаристві "Знання".

Згідно з даними дослідження, найменші бали за п’ятибальною шкалою у Чернівцях отримали такі послуги і сфери життєдіяльності, як дороги (1,69%), доступність для людей з інвалідністю (1,87%), тротуари (2,18%), розвиток промисловості (2,25%) та паркування (2,46%).

Водночас більше трьох балів отримали збір сміття у Чернівцях (3,07), вуличне освітлення (3,31%), водопостачання й каналізація (3,41%), ринки і заклади торгівлі (3,46%), парки і сквери (3,51%), спортивні заклади (3,54%).

Заклади культури також отримали від чернівчан 3,54%, опалення - 3,58%.

Разом з тим, жителі міста найкраще оцінюють у Чернівцях дитсадки (3,61%) та школи (3,67%).

Опитування проводилося з 30 березня по 5 квітня 2018 року Центром соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету ЧНУ, громадською організацією "Інститут місцевого самоврядування" та обласною організацією "Знання України". Його проводили методом особистого інтерв’ю, опитано 1200 респондентів, які проживають у місті Чернівців. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,8%, передає кореспондент molbuk.ua.

#тротуари #дороги #опитування #чернівчани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...