• Головна
  • Буковинці можуть скористатись новою системою звернення громадян для того, щоб вчасно отримати свій закордонний паспорт
19:30, 11 квітня 2018 р.

Буковинці можуть скористатись новою системою звернення громадян для того, щоб вчасно отримати свій закордонний паспорт

Буковинці можуть скористатись новою системою звернення громадян для того, щоб вчасно отримати свій закордонний паспорт

Як повідомили у Державній міграційній службі України, на її сайті запроваджено нову зручну форму звернення (https://dmsu.gov.ua/services/klopotannia.html ),  якою можуть скористатися громадяни, які не отримали своєчасно закордонний паспорт через технічну неспроможність виробника персоналізувати закордонні паспорти в умовах підвищеного попиту.

Якщо строк видачі документа минув і паспорт не персоналізовано на Поліграфкомбінаті «Україна», міграційна служба направляє звернення підприємству-виробнику для подальшого розгляду. Міграційна служба нагадує, що будь-які пропозиції від будь-яких посередників щодо надання послуг з «прискорення» оформлення закордонних паспортів є незаконними. Інформацію про таких «посередників» міграційна служба передає до Нацполіції для подальшого реагування.

З початку 2018 року в Україні було оформлено та виготовлено близько 1,4 млн. закордонних паспортів. Проте у черзі на персоналізацію на Поліграфкомбінаті «Україна» досі залишається близько 675 тисяч документів.

#поспорт #система #форма
Оголошення
live comments feed...