• Головна
  • На Буковині дедалі частіше виявляють людей з подвійним громадянством
19:29, 12 квітня 2018 р.

На Буковині дедалі частіше виявляють людей з подвійним громадянством

На Буковині дедалі частіше виявляють людей з подвійним громадянством

На Буковині почастішали випадки притягнення громадян України до адміністративної відповідальності за порушення правил перетину кордону.

Так, з початку 2018 року прикордонники фіксують значне зростання кількості випадків, коли наші співвітчизники використовували документи, що не дають право на перетин кордону, а саме документи інших країн. Зазвичай такого роду порушниками є громадяни України, які отримали паспортні документи сусідніх країн – Румунії та Молдови.

Отримавши паспортний документ інших країни, при цьому залишаючись громадянами України, такі особи зобов’язані перетинати державний кордон за наявності закордонного паспортного документа громадянина України. Використовуючи документи інших країн, громадяни вчиняють адміністративне правопорушення.

За минулий рік на Буковині за спробу перетину кордону із використанням документів іншої держави за рішенням судів громадяни України на десятки тисяч гривень поповнили державний бюджет. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону. 

#Буковина #громадянство #паспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...