• Головна
  • Чернівчанам пояснили, чому в ЦНАПі не виготовляють біометричні паспорти
09:01, 13 квітня 2018 р.

Чернівчанам пояснили, чому в ЦНАПі не виготовляють біометричні паспорти

Чернівчанам пояснили, чому в ЦНАПі не виготовляють біометричні паспорти

Для Чернівецького Центру надання адміністративних послуг ще чотири місяці тому закупили обладнання для виготовлення ID-карток та біометричних паспортів. Але досі його не можуть підключити. Нині сподіваються, що це зможуть зробити найближчим часом.

- Ще у грудні купили все необхідне обладання для виготовлення пспортів, - розповідає molbuk.ua директор ЦНАПу Петро Луців. - У наявності два робочих місця з комп’ютерами, фотокамерами, парасолями, сканерами для відбитків пальців. Загалом на це витратили 640 тисяч гривень. Але обладнання досі простоює. Річ у тому, що його підключає державне підприємство “Державні українські спеціальні системи”. Вони під’єднують до Єдиного державного реєстру міграційної служби. Це підприємство монополіст і ми досі не можемо з ними погодити час налаштування обладнання. Обіцяли наприкінці року, потім — на початку січня. Так і не приїхали. Ми вже тиснемо на них, як можемо. У березні нарешті підписали договір. Чернівці — одне з перших міст, яким вдалося це зробити нинішнього року. Сподіваємося, це пришвидшить процес. 

Петро Луців повідомив, що для запису виготовлення паспортів хочуть використовувати електронну чергу та телефонний запис. 

- Від живої черги ми відмовилися, бо не хочемо, щоби люди займали чергу з ночі, - каже Петро Степанович. - Плануємо, що одне робоче місце буде розраховане для виготовлення ID- карток, друге — для біометричних паспортів. Також буду просити, щоби ці послуги були доступні для мешканців міста, бо обладнання куплене за кошти чернівецької громади. 

#Чернівці #ЦНАП #біометричний_паспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...