• Головна
  • Сьогодні у Чернівцях обиратимуть запобіжний захід нападнику на поліціянтку
10:29, 13 квітня 2018 р.

Сьогодні у Чернівцях обиратимуть запобіжний захід нападнику на поліціянтку

Сьогодні у Чернівцях обиратимуть запобіжний захід нападнику на поліціянтку

13 квітня в Шевченківському районному суді у Чернівцях обиратимуть запобіжний захід 28-річному жителю Чернівців, котрий 4 квітня напав на поліціянтку. Відео інциденту було оприлюднено в інтернеті та набуло широкого суспільного резонансу.

Чернівецька місцева прокуратура інформує, що 04.04.2018 року відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 КК України, а саме: умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків та СВ Шевченківського ВП ЧВП ГУНП в області  розпочато досудове розслідування.

У відповідності до ст. 278 КПК України письмове повідомлення про підозру затриманій особі вручають не пізніше 24 годин з моменту її затримання, а в разі невручення підозри після вказаного терміну така особа підлягає негайному звільненню. 

Однак, протягом 24 годин після затримання вказаних осіб органом досудового розслідування не було зібрано достатньо доказів, а саме: не було висновків судових експертиз, допитів ключових свідків та очевидців, не проведені першочергові слідчі дії, через що прокурор Чернівецької місцевої прокуратури відмовив у погодженні підозри.

У ході досудового розслідування слідчі зібрали відповідні докази та 12.04.2018 прокурор місцевої прокуратури погодив підозру і клопотання про обрання відповідного запобіжного заходу одному з правопорушників.

Досудове розслідування за цим кримінальним провадженням триває та перебуває на контролі Чернівецької місцевої прокуратури.

#Чернівці #запобіжний_захід #напад
Оголошення
live comments feed...