• Головна
  • На Буковині бракує сімейних лікарів
12:02, 13 квітня 2018 р.

На Буковині бракує сімейних лікарів

На Буковині бракує сімейних лікарів

А 36% приміщень закладів охорони здоров`я потребують капітальних ремонтів.

Презентували мережу медичних закладів та центрів безпеки в контексті концепції перспективного плану формування територій громад в межах всієї Чернівецької області.

- Відповідно до плану, на Буковині буде створено 15 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 176 амбулаторій, 223 ФАПи. Первинну допомогу мешканцям сіл переважно надають сімейні лікарі. Їх брак відчувається лише у Сокирянському та Кельменецькому районах, - розповів асс Юрій Лесюк, заступник начальника директора Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА. – 36% приміщень закладів охорони здоров`я потребують капітальних ремонтів, заплановано будівництво 35-ти амбулаторій.  Також є проблеми з обладнанням та медичним транспортом.

З державного бюджету на розвиток мережі медичних закладів Чернівецької області на цей рік виділено 157 млн. грн. Чиновники зазначають: цих коштів, звісно, на все не вистачить. Тому планують також залучати кошти місцевих громад. Головне завдання – забезпечити мешканців ОТГ належним рівнем медичної допомоги.   

#Буковина #сімейні_лікарі
Оголошення
live comments feed...