• Головна
  • Невдовзі у Чернівцях розпочнуть сезон весняних екскурсій по ботанічному саду
18:00, 13 квітня 2018 р.

Невдовзі у Чернівцях розпочнуть сезон весняних екскурсій по ботанічному саду

Невдовзі у Чернівцях розпочнуть сезон весняних екскурсій по ботанічному саду

У Чернівцях 15 квітня розпочинають сезон весняних екскурсій по ботанічному саду ЧНУ.

Чернівецький ботанічний сад є одним із найстаріших в Україні. Навесні тут розквітають сотні видів квітів, дерев та кущів. Тут можна побачити розмаїття рослин зі Східної Азії, Північної Америки, Південної Європи. Це близько п’яти сотень незвичних для нашої території видів рослин. В оранжереї саду є понад дев’ятсот тропічних рослин. Ботанічний сад пишається фініковими пальмами, кактусами, яких тут є аж 145 видів, тридцятиметровими тюльпановими деревами, котрим понад 150 років, нарцисами, ірисами та хризантемами, котрих тут більше 70 видів. 

З середини квітня в саду починають квітнути магнолії. Тут їх близько 20 різних сортів: магнолія гостролиста, магнолія лікарська, магнолія Суланжа, магнолія Кобус. Вік деяких магнолій сягає 80 років. 

– Магнолія ось тільки-тільки почала квітнути. Цього року вона трохи запізнюється, бо було холодно, та наступного тижня її цвітіння буде у самому розпалі. Відвідувачі саду найбільше приходять, щоби подивитися на їх цвіт – фотографуються, милуються. Також зараз квітнуть тюльпани: їх у нас понад 100 видів, і 70 видів нарцисів зараз квітнуть. Наче потрапляєш у казку, і не віриться, що всередині така краса, коли дивишся з вулиці, – розповідає molbuk.ua провідний фахівець ботанічного саду Марія Виклюк. 

Пані Марія каже, що ботанічний сад у будні працює з 09.00 до 16.00, але люди хочуть, аби садом можна було прогулятися у вихідні дні або ж після роботи.

– Будемо старатися якось налагодити роботу так, аби цю красу мали можливість побачити якомога більше людей, – зауважує пані Марія. 

Першу екскурсію цього сезону організовує Чернівецьке екскурсійне бюро 15 квітня. Екскурсія у саду триватиме годину.

– Набираємо групу людей, які хочуть гарно провести вихідний. Так само плануємо екскурсію і 22 квітня. Екскурсовод буде супроводжувати групу, ознайомить зі всіма цікавими рослинами і розповість, як за ними правильно доглядати, – каже Павло Колядинський, організатор екскурсії.

Як потрапити на екскурсію у Ботанічний сад ЧНУ.

Вартість екскурсії вихідного дня у ботанічний сад для дорослого – 50 гривень, для дітей – 25. 

Записатися на екскурсію можна, зателефонувавши за номером +38 (095) 86-17-601.

#Чернівці #ботанічний_сад #екскурсія
Оголошення
live comments feed...