• Головна
  • Жителя Одеської області, який незаконно переправляв осіб через кордон, засудили на Буковині
11:45, 13 квітня 2018 р.

Жителя Одеської області, який незаконно переправляв осіб через кордон, засудили на Буковині

Жителя Одеської області, який незаконно переправляв осіб через кордон, засудили на Буковині

Засуджено жителя Одеської області, який незаконно переправляв осіб через державний кордон України.

Сторожинецька місцева прокуратура підтримувала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя Одеської області у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) .

Під час судового розгляду встановлено, що у грудні 2017 року обвинувачений, разом із двома спільниками намагались незаконно переправити вісьмох громадян В ’ єтнаму через державний кордон України до Республіки Румунія.

Однак, завдяки злагодженим діям правоохоронців, правопорушники були затримані в с. Ванчиківці Новоселицького району Чернівецької області .

Враховуючи те, що обвинувачений визнав свою вину та уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі із забороною займатись діяльністю у сфері туристичних та транспортних послуг, які надаютьс я громадянам іноземних держав, строком на 2 роки. На пiдставi ст.ст. 75, 76 КК України його звільнено від вiдбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 2 poків не вчинить нового злочину.

Щодо інших спільників засудженого, то відносно них досудове розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

#суд #вирок #кордон
Оголошення
live comments feed...