• Головна
  • Шкільні офіцери поліції відтепер працюватимуть і у Чернівцях
15:02, 13 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Шкільні офіцери поліції відтепер працюватимуть і у Чернівцях

Шкільні офіцери поліції відтепер працюватимуть і у Чернівцях

Презентація проекту «Шкільний офіцер поліції» відбулась сьогодні на базі Чернівецької гімназії №2.

На урочистостях були присутні начальник Управління патрульної поліції в Чернівецькій області – Артур Шкроб, головний спеціаліст Управління освіти міської ради – Застанкевич Ірина , представники відділу зв'язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області та керівництво школи.

«Довіра людей, зокрема і дітей – найважливіший критерій нашої роботи. Тому спілкування з дітками, виховання їх як відповідальних та свідомих громадян – наше головне завдання», - зазначив очільник Патрульної поліції області.

Основна мета проекту - налагодження співпраці школи і поліції для створення гармонійного, безпечного середовища у навчальному закладі.

Як зазначила директор школи – Матвійчина Світлана:

«Ми – активна учнівська, учительська та батьківська громада. Тому безпечне, комфортне середовище нашого проживання – наша спільна мета. Впевнені, що спільно з Патрульною поліцією тільки примножуватимемо в наших учнях знання та розуміння основних правил безпеки, і, звісно ж, сприятимемо підвищенню безпеки в нашій школі, місті, країні».

Тепер на базі, поки що, лише 25 шкіл міста патрульні поліцейські регулярно проводитимуть тренінгові заняття з учнями 1-11 класів. Тематика занять – різноманітна, і розписана у програмі «Школа і поліція», яка схвалена до використання Міністерством освіти і науки України.

Всеукраїнський проект «Шкільний офіцер поліції» стартував у 2016 році.

#поліція #школи #офіцери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...