• Головна
  • Чому у Чернівцях дітей не записують до першого класу?
19:02, 14 квітня 2018 р.

Чому у Чернівцях дітей не записують до першого класу?

Чому у Чернівцях дітей не записують до першого класу?

У чернівецьких школах не приймають заяви від батьків для прийому дітей до першого класу. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління освіти Сергій Мартинюк. Також чиновник пояснив, чому наразі склалася така ситуація.

“У батьків дуже багато запитань, чому досі дітей не можна записати до першого класу. Адже минулими роками заяви приймали і в листопаді, і в грудні. Але на даному етапі у нас немає жодного нормативного документа Міністерства освіти та науки. Навіть не знаємо, які документи маємо вимагати у батьків, крім заяви. Є питання, чи потрібна медична довідка, чи потрібна прописка, адже відомо, що деякі чернівчани винаймають квартири”, - сказав Сергій Мартинюк. 

Як повідомив посадовець, правил прийому до першого класу наразі не існує. А така ситуація склалася по всій Україні. 

Також Сергій Мартинюк зазначив, що цього року до чернівецьких шкіл у перші класи піде три тисячі дітей, повідомляє molbuk.ua

“У школи піде три тисячі першокласників. Згідно нового закону, максимальна наповнюваність у класах має становити не більше 30 дітей. Тому буде набрано понад сто класів”, - зазначив головний освітянин міста. 

#Чернівці #перший_клас
Оголошення
live comments feed...