• Головна
  • Чернівчан закликають долучитися до “Бігу миру”
17:03, 15 квітня 2018 р.

Чернівчан закликають долучитися до “Бігу миру”

Чернівчан закликають долучитися до “Бігу миру”

У рамках «Бігу Миру 2018», крім масового забігу на 2 милі (для всіх охочих – незалежно від віку і статусу), вдруге заплановані і змагання на дистанціях 6 миль та 10 миль.

На дистанцію 2 милі, як і раніше, можна і варто заявлятися і попередньо (що спростить процедуру отримання номеру і заощадить час на місці) і, як виняток, також в день старту на місці. Єдине, що серед тих, які зареєструються в інтернеті, до кінця квітня, будуть розіграні окремо 50 футболок! (А якщо таких, які зареєструються завчасно в інтернеті, буде понад 500, то серед них буде розіграно окремо 100 футболок!)

А ось змагатися на дистанціях 6 миль (~9650 м) та 10 миль (~16 100 м) можна буде лише за умови попередньої реєстрації до 31 квітня 2018 р. (включно), а також за наявності медичного допуску від обласного фізкультурного диспансеру (на вул. Стеценка).

На дистанції 10 миль нагороди (і футболки) розігруються в абсолютній номінації – тобто серед жінок та чоловіків будь-якого віку, яким лікарі дають медичний допуск для участі у таких змаганнях.

Реєстрація – за цим посиланням.

#Чернівці #Біг_миру #реєстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...