• Головна
  • На КП «Чернівці-міськліфт» склалася критична ситуація
11:02, 16 квітня 2018 р.

На КП «Чернівці-міськліфт» склалася критична ситуація

На КП «Чернівці-міськліфт» склалася критична ситуація

Про це повідомив директор Департаменту ЖКГ міської ради Ярослав Кушнірик у програмі "Суть Речей" на Радіо 10

Людмила Григорчук: Міський голова заявив на брифінгу, що у нас є великі проблеми з ліфтами. Керівник Міськліфт написав заяву на звільнення.

Ярослав Кушнірик: Ситуація з ліфтами дуже погана. Тарифи 2008 року. Зарплата, розрахунки, все помінялося. Виконком не затвердив нові тарифи, які з підприємства подали, обґрунтовані тарифи, які пройшли всю перевірку. Я думаю, що треба буде повертатися до цих питань. Або відшкодовувати різницю в тарифах з міського бюджету. Бо підприємство може зупинитися і зупиняться ліфти. Звільнився не лише керівник, але й працівники. А зараз знайти електромеханіка, механіка з такою кваліфікацією, щоб обслуговувати такий механізм, який є у ліфтах,  з таким ступенем відповідальності важко, бо люди не будуть працювати за копійки. Чуда не буває. Люди не будуть просто так ходити на роботу. Тим паче фахівці.

Нагадаємо, на комунальному підприємстві «Чернівці-міськліфт» склалася критична ситуація, запевнив журналістів Олексій Каспрук . За словами міського голови, тариф на обслуговування ліфтів не піднімався декілька років.

Також ліфтери недоотримують кошти від мешканців, є проблеми з отриманням коштів від комунальних і приватні ЖРЕПів, пише асс. Це все стало причиною того,що в грудні і січні працівники цього підприємства отримали зарплату з затримкою, їм видали на руки півтори тисячі гривень.

#Чернівці #ліфт #тариф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...