• "Буковина" обійшла тернопільську "Ниву" у домашньому матчі
14:14, 16 квітня 2018 р.

"Буковина" обійшла тернопільську "Ниву" у домашньому матчі

"Буковина" обійшла тернопільську "Ниву"  у домашньому матчі

У першому цьогорічному офіційному матчі чернівецька «Буковина» приймала команду «Нива» (Тернопіль).

У попередніх двох виїзних поєдинках друголігової першості України підопічні Віктора Мглинця зіграли унічию з білоцерківським «Арсеналом-Київщиною» та ФК «Львів». А ось тернопільський колектив зазнав двох поразок.

На 21 хвилині матчу небезпечний штрафний виконував гравець «Ниви» Юрій Гатала – м’яч оминув ворота «Буковини». Згодом воротам господарів загрожував Богдан Слоневський. Ударові Богдана також забракло влучності.

А на 34 хвилині гри м’яч опинився у воротах «Ниви». Антон Батрак із лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, а Олександр Дугієнко переправив шкіряну кулю у власні ворота.

DSC_7487.JPG

У другому таймі збільшити перевагу «Буковини» у рахункові мав новачок чернівецької команди – нападник Віталій Зоря. На 54 хвилині гри Віталій виходив на «побачення» з голкіпером «Ниви» Романом Жмурком, який зумів ліквідувати загрозу. Через 9 хвилин той же Віталій Зоря пробивав по «рамці» команди з Тернополя. Шкіряна куля влучила у когось із гравців «Ниви» та залишила межі поля.

Приємно, що на 77 хвилині на поле вийшов півзахисник «Буковини» Євген Немтінов, який останнім часом не грав через травму, пише Чернівці.спорт.

Чернівецька «Буковина» перемогла з рахунком 1:0 та посідає у першості України сьоме місце. 21 квітня підопічні Віктора Мглинця гратимуть на виїзді з командою «Нива-В» (Вінниця).

«Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

15 квітня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр – Серпутько (Одеса), асистенти арбітра – Остапчук (Суми), Соботюк (Житомир), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).

«Буковина»:Степаненко, В. Кузів, Найко, Гусін, Бойчук, Українець (Раулюк, 69), Мелконян, Шишигін (Нікифоряк, 90+5), Р. Кузів (Немтінов, 77), Батрак (Жумига, 83), Зоря. Запасні: Гуцул, Королянчук, Мунтян.

«Нива»:Жмурко, Чорномаз, Мороз, Андрєєв, Дугієнко, Вонс (Гапончук, 80), Слоневський, Герт (Кохман, 57), Гатала, Авдалян (Капелян, 46), Апанчук (Литовченко, 76; Кривий, 90).

Голи:Дугієнко (34, автогол).

Попередження:Гатала (11), Слоневський (18), Мороз (29), Дугієнко (61).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію